O nás, revize elektro a termokamera

Naše služby ušetří Vaše peníze

Jsme dlouholetou odbornou společností především v oblasti elektrotechniky, poradenství a obchodu. Profesionálně se elektrotechnikou zabýváme již od roku 1993. Klademe velký důraz na vzdělávání a sledování nových trendů v mnoha oborech. To nám umožňuje neustále rozšiřovat portfolio našich služeb.

Pro naše zákazníky jsme spolehlivým partnerem nejen při naplňování legislativních povinností, ale i při snižování nákladů na energie, předcházení požárům, haváriím a poruchám.

Jsme vybaveni profesionálními diagnostickými přístroji v oblasti elektrotechniky, vyhledávání rozvodů, úniku plynů, měření mnoha neelektrických veličin a nově také termovizní technikou. Aktivně sledujeme legislativu a trh s energiemi, nové technologie.

Hlavní činnosti:

Revize elektro vč. hromosvodů, rozvaděčů a transformátorů VN do 35kV, elektro práce
Termovizní měření, návrhy řešení technické, stavební a obchodní
Úsporná opatření stavební: silikonové těsnění oken, zateplení budov, izolace podkroví
Úsporná opatření technické: rozložení fázového zatížení, kompenzace účiníku, blokování spotřebičů, úpravy rozvaděče pro přechod na dvojsazbový tarif.
Úsporná opatření obchodní: změny v nastavení rezervovaných kapacit, vyjednání nejvýhodnějších podmínek s distributorem a dodavatelem. Sestavení poptávky dle požadavků zákazníka. Výběrové řízení na dodávky elektřiny a plynu. Nabídky od více dodavatelů a jejich vyhodnocení. Kumulace poptávek.

obrázek měření obrázek měření

Certifikace: